• 2 najlepsze laptopy poleasingowe do 1000 zł

  Możliwość komentowania 2 najlepsze laptopy poleasingowe do 1000 zł została wyłączona
  3 sierpnia, 2021 /  Laptopy
  laptop poleasingowy

  Nowe komputery w sklepach popularnych sieci RTV i AGD są dość drogie, więc nie każdy może sobie na nie pozwolić. Tym bardziej że najtańsze urządzenia nie zapewniają zadowalających osiągów, nawet podczas podstawowych czynności, takich jak przeglądanie internetu czy praca w pakiecie biurowym. Ta lista przedstawia 3 dobre i tanie laptopy objęte gwarancją.

  Lenovo ThinkPad x240 – wysoka jakość w niskiej cenie

  Na pokładzie 8 GB pamięci RAM, procesor Intel Core i5 czwartej generacji, czytelny wyświetlacz 12,5 cala oraz świetna klawiatura. A to nie koniec zalet ThinkPada x240 – produktu z hitowej serii biznesowej, która ma rzeszę fanów na całym świecie. Niewielka waga nie doprowadziła do zubożenia wnętrza urządzenia. Za zasilanie odpowiadają dwie baterie, które zapewniają bardzo długi czas pracy. Dzięki temu, że laptopy poleasingowe biorą się z dużych korporacji, nigdy nie pracowały pod wysokim obciążeniem. Mimo że model pochodzi z końca 2013 roku dalej ma wiele do zaoferowania i bardzo dobrze się zestarzał.

  laptop poleasingowy

  HP Elitebook G2 – klasyczna, funkcjonalna prostota

  W tak ograniczonym budżecie klienci często wędrują do wyszukiwarki, w poszukiwaniu laptopy outlet. Z roku na rok pojawiają się tam coraz lepsze urządzenia, czego przykładem jest HP Elitebook G2. Jego główną przewagą nad rozwiązaniem od Lenovo jest Intel Core i5 piątej generacji. Niektórych zachęci też inna klawiatura, bardziej przypominająca klasyczne rozwiązania. Sprawia też lepsze wrażenie pod względem jakości wykonania, czemu sprzyja aluminiowe body. Pod względem wydajności poradzi sobie nawet ze starszymi grami, zapewniając odpowiednią wydajność do codziennych zastosowań.

  Posted by admin @ 8:05 am

Comments are closed.