• Co w kuchni znaleźć się musi, czyli otwórz to!

  Możliwość komentowania Co w kuchni znaleźć się musi, czyli otwórz to! została wyłączona
  20 maja, 2018 /  Wyposażenie kuchni
  otwieracz

  Ludzie coraz częściej rezygnują ze zjadania posiłków w domu na rzecz jedzenia w punktach gastronomicznych. Lubimy chodzić do barów i restauracji. Z jednej strony wynika to z faktu, że mamy coraz mniej czasu na przygotowywanie jedzenia samemu a z drugiej strony lubimy klimat takich miejsc i chętnie tam się wybieramy.

  Co musi znaleźć się w kuchni?

  Poza podstawowymi naczyniami i sprzętem do obróbki termicznej i przygotowania posiłków w kuchni muszą znaleźć się również przedmioty, które pozwolą nam otwierać napoje oraz alkohol. Otwieracz do win jest absolutną koniecznością, jeśli takowy napój serwujemy w naszym barze, czy też restauracji. Ale co poza nim?

  Klient nie musi niszczyć paznokci!

  Wiele osób z nas uwielbia pić napoje w puszkach. Z puszki pije się po prostu wygodnie. Wiele osób nie lubi jednak momentu otwierania owej puszki, nie wpływa on bowiem pozytywnie na nasze paznokcie i dla wielu osób (a w szczególności kobiet) może niekorzystnie wpływać na paznokcie. Musimy być przygotowani na taką ewentualność i po prostu musimy mieć w naszym punkcie gastronomicznym otwieracz do puszek. Otwieracze do puszek mogą bowiem ułatwić naszym klientom to zadanie.

  Butelki też są fajne!

  Wiele osób uważa, że chociażby piwa butelkowe są lepsze, jeśli chodzi o jakość i smak od tych puszkowych. Oczywistym więc jest, że otwieracze do butelek muszą znaleźć się naszym barowym asortymencie. To podstawa!

  Posted by admin @ 2:50 pm

Comments are closed.