• Drukarnia fototapet: te modele są najmodniejsze

  Możliwość komentowania Drukarnia fototapet: te modele są najmodniejsze została wyłączona
  3 września, 2021 /  Biznes

  Aranżacje wnętrz – podobnie jak stylizacje high fashion – rządzą się własnymi prawami. Najbardziej trendowe pomysły na wnętrza często dotyczą tego, co jest naprawdę dość uniwersalne i sprawdza się w wielu mieszkaniach. Jakie trendy są najsilniejsze w przypadku fototapet? Specjalnie dla Was sprawdzamy.

  Liściaste fototapety – prawdziwy hit sezonu

  Każda drukarnia fototapet oferuje https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/fototapety wiele ciekawych produktów, ale obecnie bardzo silnym hitem na rynku aranżacji wnętrz będą printy florystyczne. Chodzi tutaj przede wszystkim o kwiaty, ale coraz częściej na fototapetach pojawiają się również duże, egzotyczne liście oraz palmy.

  Tego rodzaju wzornictwo doskonale komponuje się z meblami w stylu nawiązującym do etno i boho, które obecnie są bardzo modne. Zielone fototapety z motywem liście świetnie sprawdzą się w domowym biurze oraz w pokoju nastolatka, który często korzysta z komputera. Kolor zielony dobrze wpływa na oczy, które są zmęczone od ciągłego patrzenia w monitor, więc będzie to doskonały wybór.

  Złoto w zdobieniach znów na topie: jakie fototapety do złota?

  Kolejnym ważnym trendem w tegorocznych aranżacjach wnętrz jest częste pojawianie się złota w dodatkach. Obecnie w wielu sklepach można znaleźć lampy ze złotymi nóżkami czy złociste ramy do luster albo obramowanie stołu pomalowane na ten kolor. Tak piękne dodatki zasługują na towarzystwo wspaniałej fototapety.

  Co będzie idealnym wyborem. W przypadku złotych zdobień szczególnie warto postawić na klasykę fotografii i zdjęcia czarno-białe lub po prostu szare. Doskonałym wyborem będzie np. motyw czasu w postaci zegarka czy kwiaty. Sprawdzą się również piękne, górskie widoczki oraz krajobrazy miast.

  Fototapety z perspektywą i 3D: idealne do małych pomieszczeń

  Bardzo silnym trendem na rynku współczesnych fototapet są również modele z wykorzystaniem zabawy perspektywą. Takiego rodzaju zdjęcia będą szczególnie dobrym wyborem w przypadku niewielkich mieszkań i małych pomieszczeń, ponieważ mogą one optycznie powiększyć pokój.

  Fototapety 3D działają w bardzo podobny sposób, więc są polecane do kawalerek. Tego rodzaju ozdoby są świetnym pomysłem na prezent na parapetówkę do pierwszego mieszkania dla nowych sąsiadów czy dla Pary Młodej, która planuje zakup małej kawalerki po ślubie.

  Posted by admin @ 10:12 am

Comments are closed.