• Gry na ps4, czyli to, co w kolekcji konsolowca musi się znaleźć

  Możliwość komentowania Gry na ps4, czyli to, co w kolekcji konsolowca musi się znaleźć została wyłączona
  7 lipca, 2019 /  Gry
  gra ps4

  Biblioteka gier dostępnych na konsolę ps4 dynamicznie się rozrasta, a gracze mogą wybierać spośród setek tytułów. Dlatego też właśnie, wybierając nowe gry do kolekcji, warto sięgnąć do tych najlepszych i najpopularniejszych.

  Last of Us Remastered

  Tytuł Last of Us jest jedną z najliczniej nagradzanych gier w historii, która zbierała od recenzentów z całego świata same najwyższe noty. Gra wyszła początkowo na poprzednią generację konsol i do maksimum wykorzystywała możliwości ps3. To było oczywiste, że tak świetnej grze należy się wersja remastered. Nowa odsłona gry w pełni pokazuje jej potencjał i pozwala na odbiór, na który ten zjawiskowy klasyk zasługuje. W grę warto zagrać, chociażby po to, aby jeszcze raz doświadczyć pełnej skrajnych emocji opowieść, szczególnie wobec zapowiedzianej premiery kontynuacji.

  Red Dead Redemption II

  Kontynuacja jednej z najbardziej cenionych gier nie zawiodła oczekiwań fanów i pozwoliła studiu Rockstar jeszcze raz dowieść, że zna się ono na tworzeniu nie tylko ciekawej rozgrywki, ale przede wszystkim bogatych i klimatycznych światów. Klimat dzikiego ekranu czuć nieomal na własnej skórze, szczególnie że szczegółowa grafika oszałamia, a malownicze krajobrazy zachwycają pięknem nie mniejszym niż te prawdziwe. Tej gry na ps4 w żadnym razie nie można pominąć. Grając, nie sposób nie przywiązać się do barwnych i doskonale zdubbingowanych postaci, które mają swoje unikalne charaktery, problemy i jakże widoczne wady – w przeciwieństwie do gry, która wydaje się nie mieć żadnych wad.

  Marvel’s Spider-Man

  To zdecydowanie najlepsza gra o Spider-manie, jaka kiedykolwiek powstała. Każdy element rozgrywki został stworzony tak, jak należy, dzięki czemu gracza cieszy zarówno pełna różnorodności walka, jak i zwykłe przemieszczanie się po mieście przy pomocy pajęczych sieci. Fabuła trzyma dobry poziom i pozwala wczuć się w klimat znany z popularnych i lubianych filmów Marvela. To wspaniałe uczucie kierować losami młodego bohatera i przyglądać się temu, jak świat Petera Parkera ożywa na naszych oczach, aby zapewnić nam rozrywkę na najwyższym poziomie.

  Posted by admin @ 3:05 pm

Comments are closed.