• Jak działa kalkulator leasingu?

  Możliwość komentowania Jak działa kalkulator leasingu? została wyłączona
  26 września, 2020 /  Biznes

  Należy mieć świadomość, że kalkulator leasingu jest podstawowym narzędziem praktycznie wszystkich przedsiębiorców, którzy zastanawiają się nad finansowaniem zakupu samochodu do swojej firmy. W ten sposób możliwe jest obliczenie kosztów wspomnianego leasingu bez wizyty w salonie. Jakie kwestie uwzględnia wspomniany kalkulator leasingu?

  Wkład własny

  Przedsiębiorca oczywiście musi wiedzieć ile procent wartości pojazdu chce wpłacić od razu. W znacznej większości przypadków wkład własny wynosi od 10 do 30% wartości pojazdu. Godny uwagi jest fakt, że im wyższy wkład własny tym bardziej korzystna oferta. Ponadto w nowe auto można zaopatrzyć się już przy minimalnym zaangażowaniu kapitału.

  Okres finansowania

  Warto również wiedzieć, że w zależności od marki samochodu, przedsiębiorca będzie mógł skorzystać z różnych okresów finansowania. Znaczna większość osób decyduje się na okres spłat wynoszący od 24 d o48 miesięcy. Należy również zaznaczyć, że część firm leasingowych może zaproponować przedsiębiorcy preferencyjne warunki. Ponadto bardzo często po 4 latach spłaty można podjąć decyzję o wymianie samochodu na nowszy model.

  Model samochodu i wyposażenie

  Kolejną opcją dostępną w omawianym kalkulatorze leasingowym jest wybranie konkretnego modelu samochodu. W ten sposób przedsiębiorca będzie zdecydowanie wcześniej wiedział czy stać go na droższą wersję danego modelu BMW. Właściciel firmy może również sprawdzić, jaką kwotę zaoszczędzi decydując się na tańszy pojazd.

  Przedsiębiorca będzie mógł także przekonać się, że rata, którą jest w stanie płacić co miesiąc wystarczy na zakup kilku modeli np. BMW. Dostępne w internecie kalkulatory umożliwiają właścicielom firm na uzyskanie praktycznie wszystkich najbardziej istotnych informacji praktycznie od razu.

  Praktycznie każda działające firma leasingowa ma na swojej stronie internetowej dostępny kalkulator leasingu. Ponadto kalkulatory oferowane przez poszczególnych producentów samochodów są powiązane z określonymi instytucjami finansowymi.

  Kalkulator leasingu dostępny na https://bmwdirect.pl/

  Posted by admin @ 9:43 am

Comments are closed.