• Jak możliwie najwięcej „wycisnąć” z Eizo Foris fs2333?

  Możliwość komentowania Jak możliwie najwięcej „wycisnąć” z Eizo Foris fs2333? została wyłączona
  19 marca, 2016 /  Komputery

  Eizo Foris fs2333 to doskonałej jakości monitory z przeznaczeniem dla graczy. O ich przewadze nad innymi monitorami tego typu stanowią przede wszystkim wysoki kontrast, duży kąt widzenia i szybki czas reakcji. O doskonałej jakości wyświetlanego obrazu nie decyduje jednak sam monitor a… jego użytkownik. Sprawdź, co zrobić by z Twojego monitora Eizo Foris fs2333 wycisnąć „siódme poty”.

  Przykład standardowego monitora komputerowego

  Przykład standardowego monitora komputerowego

  1. Najlepiej podłączyć monitor do naszego komputera bezpośrednio poprzez łącze HDMI. Wybór innych łącz nie jest zalecany głównie ze względu na słabą jakość wyświetlanego obrazu. Tylko złącze HDMi gwarantuje najlepszą jakość.

  2. Jeśli chcemy zyskać możliwie najlepsze efekty wizualne podczas gry, może warto umieścić Eizo Foris fs2333 na ścianie? Przed montażem, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniego uchwytu zgodnego ze standardem VESA (regulującym rozmieszczenie śrub i uchwytów w ścianie). VESA jest standardem najczęściej spotykanym w tego typu uchwytach dlatego nie powinno być problemu z jego zakupem.

  3. Najlepiej, jeśli odpowiednio dostroimy oświetlenie zewnętrzne. Granie w półmroku nie ma sensu, podświetlenie LED sprawia, że nasz monitor nie wyświetla pełnego zakresu czerni a jedynie srebrzystą bądź złotawą poświatę. Najlepiej, jeśli podczas gry całkowicie zaciemnimy pokój bądź też włączymy światło.

  Posted by admin @ 9:55 am

Comments are closed.