• Książka o ciąży wielopłodowej – co można w niej znaleźć?

  Możliwość komentowania Książka o ciąży wielopłodowej – co można w niej znaleźć? została wyłączona
  9 czerwca, 2022 /  Księgarnia
  Ciąża wielopłodowa ksiażka

  Ciąża wielopłodowa książka dotyczy bardzo szczególnego problemu w obecnej medycynie perinatalnej XXI wieku. Jest ona źródłem merytorycznej wiedzy zarówno dla pacjentów jak i również dla lekarzy. Warto wiedzieć, że w ostatnich kilkunastu bądź kilkudziesięciu latach, częstość takich ciąż wzrosła znacząco. Z całą pewnością przyczyniły się do tego techniki wspomaganego rozrodu.

  Ciąża wielopłodowa – z jakimi zagrożeniami się wiąże?

  Warto w tym miejscu również dodać, że ciąża wielopłodowa nie jest fizjologiczną ciążą. Wiąże się ona z wieloma zagrożeniami, zachorowalnością płodów noworodków oraz ciężarnych. Warto również wspomnieć w tym miejscu o wysokiej umieralności, która stanowi bardzo duży problem. Z całą pewnością można uznać, że jest to ciąża wysokiego ryzyka. Każdy lekarz ginekolog prowadzący kobietę ciężarną wielopłodową wie, jak bardzo duże jest to wyzwanie w praktyce, aby doprowadzić taką ciążę do końca. W książce można znaleźć wiele ciekawych informacji, które przydadzą się lekarzom w praktyce.

  Diagnostyka, terapia i zasady opieki

  W wyżej wymienionej publikacji jaką jest ciąża wielopłodowa książka znajduje się wiele ciekawych zagadnień z punktu widzenia medycznego (więcej o książce: https://pzwl.pl/Ciaza-wieloplodowa,179256678,p.html). Warto dodać, że czytelnicy mogą zapoznać się z diagnostyką, terapią a także zasadami opieki nad ciężarną oraz noworodkiem. W wyżej wymienionej publikacji znajdują się także tematy związane z przygotowaniem rodziców do porodu wieloraczków. Publikacja będzie przydatnym źródłem merytorycznej wiedzy, która przyda się lekarzom do specjalizacji ginekologicznej.

  Posted by admin @ 11:31 am

Comments are closed.