• Monitor lotów – najważniejsze informacje

  Możliwość komentowania Monitor lotów – najważniejsze informacje została wyłączona
  5 maja, 2022 /  Akcesoria

  Czasami podróżni będą musieli utworzyć stację roboczą w miejscu docelowym. Może to wymagać latania z monitorem komputerowym i powiązanymi urządzeniami, pozostawiając konsumentów zastanawiających się nad legalnością latania z ulubionym monitorem komputerowym, zwłaszcza jeśli zainwestowałeś w monitor jak najlepszy monitor do zmęczenia oczu.

  Jeśli jeden model może stanowić więcej wyzwań w podróży, niż byś chciał, rozważ przeczytanie recenzji innych monitorów komputerowych, aby znaleźć model, który możesz łatwiej transportować. Chociaż ważne jest, aby pamiętać, jak spakować monitor komputerowy do poruszania się przed zabraniem go ze sobą w samolocie, należy wziąć pod uwagę wiele innych rzeczy.

  Monitory – także lotnicze

  Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszyscy przewoźnicy lotniczy oferują te same zasady i przepisy, ale oto kilka ogólnych wytycznych. 

  Możesz latać z monitorem komputer https://alstor.pl/produkty/monitory-do-kontroli-ruchu-lotniczego/ a lub komputerem jako bagażem rejestrowanym, chociaż istnieją pewne surowe wymagania, które zazwyczaj mogą być bardziej rygorystyczne niż większość kryteriów dotyczących ubezpieczenia najemców, które obejmuje komputery. Zawsze dobrze jest sprawdzić drobniejsze szczegóły, w każdym przypadku.

  Podsumowanie

  Monitor powinien spełniać wymagania dotyczące rozmiaru. Innymi słowy, upewnij się, że może łatwo zmieścić się w koszu nad głową lub pod siedzeniem obok stóp. Wyklucza to większe niż przeciętne wyświetlacze. 19-calowy wyświetlacz może z łatwością zmieścić się pod siedzeniem, podczas gdy 27-calowy monitor, taki jak najlepsze 27-calowe monitory do gier, nie może. 

  Trzymaj monitor w pudełku, jeśli używasz go jako bagażu podręcznego. Zapewni to, że monitor nie zostanie uszkodzony w trakcie lotu. Zapewni to również, że wyświetlacz nie spowoduje żadnych uszkodzeń bagażnika. Nakręcanie z uszkodzonym monitorem po drugiej stronie podróży nigdy nie jest idealną sytuacją, zwłaszcza jeśli używasz monitora do pracy lub hobby, jak najlepszy monitor do edycji wideo. 

  Posted by admin @ 11:44 am

Comments are closed.