• Pancerna wersja etui Samsung Galaxy s4

  Możliwość komentowania Pancerna wersja etui Samsung Galaxy s4 została wyłączona
  24 marca, 2016 /  Komputery

  Wstrząsoodporne i kurzooodporne etiu przyda się każdemu, kto poddaje swojego smartfona ciężkim próbom czy to ze względu na tryb życia, czy uprawiany sport. Tego rodzaju pokrowce właścicielom Samsungów oferują m. in. firmy Case-mate i Love Mei.

  Pancerne Love Mei

  W zestawie znajduje się przednia obudowa z szybką wykonaną ze szkła gorilla glass i gumowy panel tylny. Panel przedni wykonano ze szczotkowanego aluminium. Po umieszczeniu w odpowiednim etui Samsung Galaxy s4 doskonale reaguje na dotyk, a dostęp do wszystkich przycisków funkcyjnych jest odpowiedni. Nie ma także problemu z podpięciem słuchawek.

  Według zapewnień producenta, pokrowiec chroni telefon przed kurzem, brudem i wstrząsami, jednak jak wynika z doświadczeń użytkowników, reklama prezentująca etui jako odporne nawet na rozjechanie samochodem nieco ubarwia rzeczywistość. Nasz telefon może przetrwać takie doświadczenie, ale etui nie koniecznie wyjdzie bez szwanku.

  Klasyczne etui telefonowe

  Klasyczne etui telefonowe

  Case-Mate Tough

  Wierzchnia część zrobiona jest z tworzywa ABS o właściwościach antypoślizgowych, a osłona na szybkę z odpornego poliwęglanu. Tylny panel test grubszy i sztywniejszy niż panel Samsunga. Ramka boczna wykonana jest z silikonu z okienkami w miejscach wejść.

  Całość prezentuje się estetycznie, szczególnie w wersji przezroczystej. Dostęp do wszystkich funkcji i przycisków jest łatwy, nie ma problemu z podłączeniem słuchawek.

  Oba wymienione modele spełniają swoją funkcję zapewniając urządzeniu ochronę w razie upadku, wstrząsów, czy kontaktu z twardymi przedmiotami. Żaden z modeli nie jest wodoodporny, oba optycznie i wagowo powiększają urządzenie. Istotna różnica to wybrany w obu rodzajach etui sposób ochrony ekranu- w Love Mei zastosowano Gorilla Glass, Case-Mate wykorzystuje do tego celu silicon, co zapewnia pokrowcowi dłuższą żywotność.

  Posted by admin @ 3:57 pm

Comments are closed.