• Peleryna przeciwdeszczowa do ochrony przed deszczem

  Możliwość komentowania Peleryna przeciwdeszczowa do ochrony przed deszczem została wyłączona
  7 maja, 2022 /  BHP
  deszcz

  Peleryna przeciwdeszczowa to rodzaj odzieży roboczej, która znajduje zastosowanie do okazjonalnej ochrony przed deszczem, wiatrem lub innymi, niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi za sprawą nieprzemakalnego i szczelnego materiału, z którego została wykonana. Odzież dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych. Różni się także pod względem grubości czy długości, dzięki czemu można ją dostosować do specyfiki konkretnej pracy.

  Peleryna przeciwdeszczowa – charakterystyka

  Peleryna przeciwdeszczowa to rodzaj odzieży, który może być wkładany przez głowę lub zapinany na guziki lub wygodne rzepy. Skutecznie chroni nie tylko głowę i tułów przed deszczem, ale również plecak czy bagaż. Produkty wykonane są zwykle z materiałów takich jak:

  • folia polietylenowa
  • lub pcv.

  Dostępne są w intensywnych kolorach takich jak: żółty, zielony, niebieski, granatowy, czerwony, transparentny w uniwersalnym rozmiarze odpowiednim zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zajmują niewiele miejsca, dlatego można wziąć ją ze sobą w podróż.

  peleryna przeciwdeszczowa

  Peleryny przeciwdeszczowe – rodzaje

  Peleryny dostępne są w wielu rodzajach. Długie, sięgające do kolan, jak i krótkie znane jako ponczo. Ponadto standardowe peleryny przeciwdeszczowe wyposażone w kieszenie i kaptur, a także wzbogacone panelami odblaskowymi mogą być zapinane na zamek lub wkładane przez głowę. Wybrane modele są nie tylko wodoodporne, ale wykazują także właściwości antystatyczne, trudnopalne czy ostrzegawcze. Niezależnie od wybranego modelu peleryna przeciwdeszczowa powinna zapewniać skuteczną ochronę przed deszczem, a także wiatrem. Jednocześnie nie powinna blokować ruchów, tylko gwarantować pełną swobodę, dlatego tak ważny jest jej prawidłowy krój i materiał.

  Posted by admin @ 9:39 am

Comments are closed.