• Podkładka pod fotel na kółkach – czy jest potrzebna?

  Możliwość komentowania Podkładka pod fotel na kółkach – czy jest potrzebna? została wyłączona
  22 marca, 2016 /  Meble

  Fotel na kółkach to mebel o ogromnym znaczeniu. Niestety, może on negatywnie oddziaływać na podłogę a szczególnie wtedy gdy jest ona pokryta panelami. Właśnie dlatego decydujemy się na zakup takiego gadżetu jakim jest podkładka pod fotel na kółkach. Czy jednak jest to jedyny powód, dla których decydujemy się na wspomnianą podkładkę?

  Dlaczego podkładka pod fotel na kółkach cieszy się tak dużą popularnością?

  1. Przeanalizujmy, co zrobilibyśmy gdyby takiej podkładki nie było. Jeśli chcielibyśmy uniknąć uszkodzenia powierzchni podłogi, musielibyśmy zastosować albo dywan (co w przypadku biura jest dość kłopotliwe) albo wykładzinę dywanową – co nie należy do najtańszych przedsięwzięć. Dlatego podkładka pod fotel na kółkach jest swoistą oszczędnością…

  2. Druga sprawa, to oszczędność energii… Używając opisywanego powyżej dywanu bądź wykładziny dywanowej, musimy zrezygnować z ogrzewania podłogowego. Co w zamian? Każda podkładka pod fotel na kółkach, nadaje się doskonale do pomieszczeń ogrzewanych podłogowo. Nie szkodzą jej zarówno niskie, jak i wysokie temperatury. Efekt? Oszczędność energii i możliwość dopasowania podkładki pod fotel na kółkach do każdego typu ogrzewania pomieszczeń.

  Posted by admin @ 12:32 pm

Comments are closed.