• Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając kombinezon ochronny

  Możliwość komentowania Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając kombinezon ochronny została wyłączona
  11 kwietnia, 2022 /  BHP
  kombinezon ochronny

  Bezpieczne kombinezony ochronne posiadają wiele cech, które zapewniają optymalną ochronę podczas pracy z urządzeniami lub podczas wykonywania innych prac z użyciem substancji łatwopalnych i narzędzi tnących w ogrodzie, lesie lub na budowie. Kombinezon ochronny obejmuje szeroką gamę legginsów ochronnych, rękawic ochronnych, spodni ochronnych, kombinezonów roboczych, kurtek roboczych i oczywiście butów roboczych. Wysokiej jakości odzież robocza może uchronić Cię przed urazami i bliznami, które mogą pozostać na całe życie, dlatego nie należy z nich rezygnować. 

  Ochraniacze stóp w kombinezonach ochronnych

  Ochraniacze nóg, pozwalają ochronić stopy przed upadkiem różnego rodzaju przedmiotów. Są one wykonane z oddychającego materiału o specjalnej strukturze, która rozprowadza uderzenia po powierzchni materiału i amortyzuje uderzenia części wirujących z prędkością przekraczającą 500 km/h.

  kombinezon ochronny biały z czerwonymi paskami

  Ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi

  Wodoodporna tkanina odzieży roboczej oznaczonej tym symbolem chroni przed wilgocią. Odzież robocza jest wykonana z tego materiału w celu ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi lub jest on stosowany tylko w części odzieży roboczej, np. w dolnej części nogawek spodni roboczych.

  Odzież robocza posiada cechy niespotykane na rynku – zapewnia najwyższej klasy ochronę, komfort i funkcjonalność. Sklep BHP-Gabi oferuje różne modele spodni roboczych, kombinezonów, kurtek, obuwia ochronnego i rękawic ochronnych w różnych wersjach, odpowiednich dla pracowników ogrodów i architektów krajobrazu, pracowników leśnictwa, pracowników budowlanych oraz pracowników sektora komunalnego i publicznego, takich jak policjanci i strażacy.

  Posted by admin @ 7:00 am

Comments are closed.