• Style zaproszeń ślubnych

  Możliwość komentowania Style zaproszeń ślubnych została wyłączona
  10 kwietnia, 2019 /  Ślub

  Przygotowania ślubne potrafią być procesem znacznie trudniejszym i bardziej stresującym niż sama ceremonia ślubna. Często są również etapem o wiele bardziej stresującym i powodującym między przyszłą młodą parą liczne konflikty. Najczęściej dotyczące strony estetycznej wesela, chociażby samych zaproszeń ślubnych.

  Klasyczne zaproszenia

  Jednym z najczęściej wybieranych stylów zaproszeń ślubnych są te wykonane w pełni klasycznie. Papier kredowy, wyraźny i stylowy czarny druk, a wszystko to w małej i eleganckiej kopercie. Taka forma zaproszenia pasuje do każdej aranżacji i stylu wesela, a także nie nastręcza żadnych problemów z projektowaniem i realizacją. Jest zatem doskonałym pomysłem dla wszystkich osób, które wolą prostotę i nie sprawianie sobie zbędnych problemów.

  Zaproszenia w starym stylu

  Tanie zaproszenia na ślub w stylu vintage są ostatnim krzykiem mody w ślubnym światku. Zdobywają coraz większą popularność za sprawą powrotu mody na stylizacje retro i rustykalną.

  Czym się charakteryzuje typowe zaproszenie ślubne vintage? Głównie w oczy rzuca się nietypowa jak na zaproszenia ślubne stylizacja, oparta w głównej mierze na stylizacji sprzed epoki. Dużą uwagę przykłada się w tym stylu po pierwsze do oddania w maksymalny sposób romantyzmu tego wydarzenia, jakim jest ślub, a po drugie zaznaczenia jego eleganckiego i podniosłego znaczenia. Wszystko jednak okraszone jest nie nowoczesnymi rozwiązaniami w postaci pięknych i wyraźnych czcionek, a mnogością koronek, zawijanych pasków i różu. Takie zaproszenia są często ozdobą ślubu samą w sobie.

  Posted by admin @ 9:03 am

Comments are closed.