• Szeroka oferta OtterBox

  Możliwość komentowania Szeroka oferta OtterBox została wyłączona
  13 września, 2021 /  Akcesoria
  otterbox

  OtterBox jest znaną firmą, jaka zajmuje się produkowaniem akcesoriów do elektroniki użytkowej. Siedziba marki znajduje  się w stanie Kolorado w Fort Collins. W tym przypadku na uwagę zasługują niezwykle odporne obudowy do mobilnych urządzeń. Kiedy powstała firma? Czym się cechuje? Jakie produkty znajdziemy w ofercie marki?

  Historia OtterBox

  Warto zauważyć, że OtterBox to przedsiębiorstwo, jakie powstało w 1998 roku jako producent wodoodpornych pudełek do elektronicznych urządzeń. Od tego czasu sporo się zmieniło, a w ofercie znajdziemy ochronne etui do smarfonów, które cieszą się bardzo dużym uznaniem na rynku. Swoje pierwsze „Otterbox” wykonał Curt Richardson w 1991 roku w garażu. Na przestrzeni lat dochodziło  do ciągłego poszerzania oferty i zyskania popularności wśród klientów. Co ciekawe, w OtterBox powstało kilka start-upów, jakimi są Wild Rock PR, Nerdy Minds i 1OAK Technologies. Aktualnie można liczyć na połączenie bardzo dobrej jakości z atrakcyjną ceną. 

  otterbox

  Bogata oferta

  Od kilku lat marka OtterBox dostarcza etui na produkty najbardziej znanych marek światowych. Ponadto, skorzystać można z ochraniaczy ekranu w ramach linii Clearly Protected. Okazuje się, że wyroby są tworzone w kilku państwach – Meksyk, Stany Zjednoczone i Chiny. Od pewnego czasu firma współpracuje z Corning Incorporated, co pozwala tworzyć całkiem nową linię ochraniaczy ekranu i telefonów komórkowych. Klienci skorzystają też z powerbanków bardzo dobrej jakości, kabli i zestawów do ładowania. Na uwagę zasługuje fakt, że OtterBox rozpoczęła tworzenie akcesoriów do gier, jakie obejmują futerały na kontrolery i klipsy do mobilnych gier. 

  Posted by admin @ 10:37 am

Comments are closed.