• Telewizory z diodami LED

  Możliwość komentowania Telewizory z diodami LED została wyłączona
  Grudzień 11, 2018 /  technologia
  telewizory sony

  W sklepach ze sprzętem RTV mamy całe ściany z różnymi telewizorami. Kuszą nas cenami, wielkością przekątnej, rodzajem ekranu- prostym lub zakrzywionym, zastosowaną technologią, rodzajem wyświetlacza. W związku z tym bardzo trudno zdecydować się, jaki wybrać telewizor.

  EDGE LED czy FALD

  Jeżeli któryś z nich przykuje nasza uwagę idealną bielą, czernią i pięknie odwzorowanymi pozostałymi kolorami, to zapewne będzie to telewizor LED. Telewizory sony czy LED to ekrany LCD, czyli Liquid Cristal Display z podświetleniem diodami LED. Diody LED, które służą podświetlaniu odbiornika telewizyjnego najczęściej umieszczone są wzdłuż bocznych krawędzi ekranu telewizyjnego. Jest to tzw. EDGE LED. W droższych modelach telewizorów sony LED stosuje się pełne podświetlenie ekranu, czyli Full-Array LED lub inaczej FALD.

  telewizory sonyDodatkowe funkcje TV

  Większość producentów TV wyposaża swoje produkty w wiele dodatkowych funkcji, takich jak:

  • technologia 3D,
  • nagrywanie na USB,
  • Bluetooth,
  • połączenie z internetem

  Przy zakupie telewizora sony powinniśmy zwrócić uwagę na ilość złączy USB i HDMI. Im więcej takich złączy będzie posiadał telewizor tym wygodniej będzie się z niego korzystało, sprawdź ofertę na te telewizory w https://www.sferis.pl/telewizory-2096/sony.
  Przedział cenowy telewizorów LED jest bardzo duży- zaczyna się już od kilkuset złotych. Bez problemu znajdziemy coś na naszą kieszeń.

  Posted by admin @ 10:45 am

Comments are closed.