• Wydawnictwo Arkady, a książka w prezencie?

  Możliwość komentowania Wydawnictwo Arkady, a książka w prezencie? została wyłączona
  10 października, 2020 /  Księgarnia

  Książka, która ma stanowić upominek musi być nie tylko interesująca. Powinna też prezentować się atrakcyjnie. Najlepiej, żeby była w twardej oprawie i posiadała wiele ozdobnych ilustracji. Czy warto kupić książkowy prezent w Wydawnictwie Arkady?

  Szeroka oferta wydawnicza

  Już na pierwszy rzut oka widać, że oficyna publikuje pozycje o bardzo zróżnicowanej tematyce. Można więc wpasować się doskonale w hobby i upodobania osoby, którą chce się obdarować. Tym bardziej, że książki nie poruszają jakichś mało istotnych zagadnień. Wręcz przeciwnie. Są przemyślane, niosą ze sobą konkretną wartość merytoryczną.

  Albumy, leksykony, przewodniki

  Szczególnie miła dla oka jest oferta albumów pamiątkowych i krajoznawczych, a także leksykonów sztuki. Wydawnictwo Arkady specjalizuje się w opracowaniach artystycznych, fotograficznych, architektonicznych czy modowych. Odnoszą się one do poszczególnych regionów, jak np. Kresy, stylów budowlanych czy konkretnych artystów, jak Bruegel czy Caravaggio.

  Są one bogato ilustrowane, odwzorowują znakomicie dzieła malarskie lub inne, posiadają twarde oprawy. Tego typu wydanie na pewno ucieszy osobę zainteresowaną określoną tematyką. Będzie też ozdobą dla prywatnego księgozbioru.

  Posted by admin @ 1:45 pm

Comments are closed.