• Huśtawka dla niemowlaka czy leżaczek?

  Możliwość komentowania Huśtawka dla niemowlaka czy leżaczek? została wyłączona
  31 marca, 2017 /  Dla dzieci

  huśtawka niemowlęcaWydawać by się mogło, iż niemowlaki przesypiają praktycznie większość dnia oraz nocy, jednak niektóre maluszki mogą mieć z tym problem, przez co rodzice nie mogą sobie w odpowiedni sposób zorganizować pracy oraz domowych obowiązków. Czy istnieje jednak na to jakaś rada? Ciekawym pomysłem może być huśtawka dla niemowlaka (lub leżaczek), która w nieco gorsze dni może przynieść ulgę nie tylko rodzicom, ale również maluszkowi. Co jednak będzie lepsze? Bujaczek czy może huśtawka dla niemowląt?

  Dla noworodka czy niemowlaka?

  Wielu rodziców zastanawia się nad tym, czy nie zainwestować w huśtawkę, czy też leżaczek od momentu przyjścia na świat maluszka, jednak warto wiedzieć, iż dla noworodka nie jest to najlepsze rozwiązanie. W pierwszym okresie po narodzinach taki maluszek potrzebuje bliskości mamy, a więc lepiej postawić na chustę do noszenia, który sprawdzi się najlepiej.

  Huśtawka czy leżaczek?

  Wybór zależy głównie od rodziców, ponieważ zarówno huśtawka, jak i leżaczek są warte uwagi. Najważniejsze jest jednak to, aby nie przepłacać, gdyż zarówno tania huśtawka dla niemowlaka, jak i ta droższa posiadają dokładnie te same funkcje. Warto jednak wiedzieć, iż huśtawka z pewnością będzie nieco dłużej służyła maluszkowi niż leżaczek, dlatego też warto wziąć tę kwestię pod uwagę podczas zakupów.

  Posted by admin @ 11:51 am

Comments are closed.