• Rożek niemowlęcy – niezbędnik rodziców

  Możliwość komentowania Rożek niemowlęcy – niezbędnik rodziców została wyłączona
  11 stycznia, 2019 /  Dla dzieci
  rożek niemowlęcy różowy

  Niemowlak w czasie pierwszych kilku miesięcy swojego życia wymaga bardzo szczególnej i troskliwej opieki. Wyrwany z łona matki potrzebuje ciepła, bezpieczeństwa i spokoju, które bezpowrotnie utracił w chwili narodzin. Wszystkie te ważne dla niego potrzeby realizuje rożek niemowlęcy, który w pewnym stopniu zastępuje matczyne łono i przywraca znajdujące się w nim warunki. Jak wybrać odpowiedni rożek i czym się kierować, aby był to zakup możliwie najlepszy i co najważniejsze bezpieczny dla dziecka?

  Rodzaj rożka

  rożek niemowlęcy różowyWystępujące na rynku rożki niemowlęce podzielić można na te zwykłe i posiadające wkładkę usztywniającą (zobacz więcej). Oba z nich świetnie spełniają swoje zadanie i z pewnością w każdym maluch będzie czuł choć namiastkę warunków, do których był przyzwyczajony przez pierwsze miesiące swojego istnienia.

  Niemniej rożki niemowlęce, które posiadają dodatkowe usztywnienie będą charakteryzowały się znacznie większym komfortem zarówno dla dziecka, które poprzez stabilniejsze okrycie będzie czuło się spokojniej, jak również dla rodziców, którzy niedoświadczeni w obchodzeniu się z dzieckiem będą czuli się znacznie pewniej, gdy będzie ono zawinięte w sztywny i pewny w uchwycie rożek.

  Rożki bez tego usztywnienia będą oczywiście znacznie tańsze, jednak w tym wypadku oszczędność będzie całkowicie niewskazana i dla bezpieczeństwa, jak również komfortu obu ze stron, wskazane jest korzystanie z tych lepszych, usztywnionych wersji.

  Posted by admin @ 1:12 pm

Comments are closed.