• Apple Watch 8 – nowy wymiar zegarka sportowego

  Możliwość komentowania Apple Watch 8 – nowy wymiar zegarka sportowego została wyłączona
  26 marca, 2024 /  Akcesoria
  apple watch series 8

  Zegarki sportowe to urządzenie, które można znaleźć na ogromnej ilości nadgarstków u osób dbających o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Te kompaktowe zegarki pełnią także funkcję podręcznych asystentów, które eliminują konieczność sięgania po telefon. Do dyspozycji są różnego zegarki. Wśród nich króluje Apple Watch 8. Czy zakup tego zegarka to opłacalna inwestycja?

  Skąd wynika popularność iWatch 8?

  Marka Apple, czyli popularne jabłko, już od wielu lat gości na rynku, wciąż zachwycając kolejnymi ulepszeniami i ciekawymi rozwiązaniami technologicznymi.

  Tak jest w przypadku iWatch 8, który gości na rynku. Wyposażony on został w szereg przydatnych funkcji, które sprawiają, że ma się do czynienia z zegarkiem „szytym na miarę” potrzeb współczesnego społeczeństwa. Wśród najważniejszych cech tego urządzenia można wymienić:

  • wyświetlacz Retina;
  • bateria wystarczająca na 18 godzin;
  • wykrywanie upadku;
  • szacowanie temperatury;
  • śledzenie aktywności;
  • powiadomienia o wysokim i niskim ciśnieniu;
  • Alarmowe SOS.

  Apple Watch Series 8 działa z z watchOS 9. Istnieje możliwość wyboru wielu tarczy, które sprawiają, że design zegarka staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.

  Dla zdrowia kobiety

  Nie brakuje opinii, które mówią o tym, że jest to urządzenie stworzone do tego, aby monitorować zdrowie kobiety. Dokładnie chodzi tu o szacowanie temperatury i możliwość śledzenia cyklu menstruacyjnego. Wielu lekarzy przyznaje, że dla nich to główny punkt odniesienia, który jest w stanie ocenić kondycję zdrowotną kobiety. Aby śledzenie temperatury ciała kobiety było możliwe, zastosowane zostały dwa czujniki. Jeden z nich znajduje się bezpośrednio przy skórze kobiety. Drugi można odnaleźć bezpośrednio pod wyświetlaczem. W ten sposób minimalizowane są zakłócenia, które mogłyby mieć wpływ na prawidłowy odczyt temperatury ciała kobiety.

  iwatch 8

  Wsparcie w kłopotach

  Smartwatch Apple Watch 8 to zegarek, który bazuje na nowoczesnych algorytmach. W ten sposób możliwe jest wykrywanie upadków.Tzn. jeżeli właściciel zegarka upadnie i w razie braku reakcji po dziesięciu sekundach wezwie służby ratunkowe. To dlatego o wykorzystaniu tego zegarka powinny pomyśleć osoby z chorobami przewlekłymi oraz osoby starsze. Jeżeli dojdzie do nagłych sytuacji ratownicy otrzymają właściwą informację z dokładnym położeniem danego urządzenia. Sygnał informacyjny trafi także do zapisanych na urządzeniu kontaktów alarmowych.

  Zegarek sportowy dla wszystkich

  Apple zawsze dba o wszystkich odbiorców, dlatego projektuje zegarki dla wszystkich. Także dla osób aktywnych fizycznie, które chcą monitorować swoje postępy w treningach. Do dyspozycji jest duża lista planów treningowych, w tym pływanie, jazda na rowerze, biegi. Z Apple Watch 8 możliwe jest również monitorowanie snu. Wykorzystać można także kompas w trakcie wypraw w terenie. Historia migotania przedsionków pomaga jeszcze lepiej zadbać o swój stan zdrowia. Nie można także zapomnieć o tym, że do dyspozycji jest roaming międzynarodowy i wiele innych funkcji wpływających na jakość wykorzystania.

  Posted by admin @ 12:53 pm

Comments are closed.