• Dlaczego warto postawić na rękawice ATG?

  Możliwość komentowania Dlaczego warto postawić na rękawice ATG? została wyłączona
  28 stycznia, 2021 /  Hurtownie, Praca
  Dlaczego warto postawić na rękawice ATG?

  Profesjonalne rękawice ochronne mogą okazać się bardzo przydatne w wielu branżach przemysłowych, dlatego też tym bardziej warto rozważyć ich zakup. Oryginalne rękawice atg maxiflex przeznaczone są właśnie do pracy w przemyśle i wymagającej branży tekstylnej. Po rękawice marki ATG powinny sięgnąć także te osoby, które pracują na co dzień w zakładach chemicznych.

  Rękawice ochronne z najwyższej światowej półki

  Wszystkie rękawice ATG mogą pochwalić się certyfikatem Skin Health Alliance, który jest największą gwarancją ich jakości i niezawodności. Po rękawice bez żadnego większego problemu mogą sięgnąć nawet te osoby, które zmagają się z alergiami. Opisując największe zalety należy wspomnieć także o niespotykanej wytrzymałości oraz o tym, że rękawice są bardzo wygodne w noszeniu. W rękawicach próżno szukać takich substancji jak np. SVHC i DMF, które niestety bardzo często pojawiają się w konkurencyjnych produktach.

  Dlaczego warto postawić na rękawice ochronne ATG?

  Oryginalne rękawice atg maxiflex są nawet 30% cieńsze od tradycyjnych rękawic piankowych, które dostępna są na półkach sklepowych. Pomimo dość cienkiej warstwy, można liczyć na idealne parametry jeżeli chodzi o wytrzymałość mechaniczną. Nowoczesne rękawice atg maxiflex posiadają bardzo lekką wyściółkę, dzięki czemu udało się uzyskać gładkie i zaokrąglone opuszki. Dzięki specjalnej powłoce nitrylowej skóra dłoni ma bezpośredni kontakt tylko z bardzo miękkim materiałem podszewki. Do największych zalet należy zaliczyć także bardzo atrakcyjną cenę oraz przyjemny zapach.

  Posted by admin @ 5:40 pm

Comments are closed.