• Elegancki efekt na ślubnych zaproszeniach

  Możliwość komentowania Elegancki efekt na ślubnych zaproszeniach została wyłączona
  8 maja, 2019 /  Ślub

  Elegancja powinna stać się normalnością, jeżeli chodzi o zaproszenia ślubne. Jednak w toku projektowania tych małych karteczek, często zapominamy o tym, co najważniejsze i dajemy się ponieść, na pozór ładnym grafikom i motywom. A później, gdy dostajemy już wydrukowaną serię zaproszeń, okazuje się, że nie wyglądają one jak z naszych marzeń.

  Co jest najważniejsze w zaproszeniach?

  Zaproszenie, jak to zaproszenie, przede wszystkim ma przekazywać pewną dozę informacji – kto, gdzie i kiedy? Jednak nawet zwykły tekst, który ma przekazać gościom datę i miejsce wydarzenia, można elegancko zaprojektować. Idealnie sprawdzą się pochyłe czcionki, pisane ręcznie lub przypominające ręczne pismo. Jednak pamiętajmy, że każdy musi przeczytać informacje zawarte na kartce z łatwością. Inaczej całe zaproszenie nie będzie miało sensu.

  Jakie wzory wybrać, aby zaproszenie wyglądało elegancko?

  Warto iść w minimalizm. Dzięki temu zaproszenie będzie przede wszystkim czytelne. Dobre wrażenie sprawią również geometryczne wzory, które ostatnio są modne lub równo rozłożone, mniejsze, proste wzorki, w kolorze kontrastujące z kartką. Jeśli już mówimy o kolorach, Pamiętajmy, że eleganckie zaproszenia ślubne jak te przykłady nie powinny być zbyt jaskrawe. Lepiej nie wybierać różu czy błękitów, a raczej pójść w klasyczną biel lub delikatny beż. Uroku mogą dodać również kwiatowe tłoczenia, jednak lepiej nie wybierać drukowanych, kwiatowych grafik.

  Elegancja w zaproszeniach ślubnych jest prosta do osiągnięcia i bardzo dobrze spełni swoją rolę, a wszyscy goście od razu zauważą jedno – ,,oni to mają klasę!”.

  Posted by admin @ 5:40 pm

Comments are closed.