• Jak zrobić ciekawe nadruki na koszulki

  Możliwość komentowania Jak zrobić ciekawe nadruki na koszulki została wyłączona
  27 czerwca, 2016 /  Odzież

  Na naszym rynku jest bardzo wiele profesjonalnych firm, które oferują swoim klientom wysokiej jakości nadruki na koszulki. Osoby, które chcą się wyróżnić z otoczenia mogą niewielkim nakładem siły wykonać jednak swoje własne nadruki na koszulki. Jak powszechnie wiadomo oryginalność jest w cenie, dlatego warto w dobie szaleństwa mieć na sobie coś oryginalnego i niepowtarzalnego.

  eyeSamodzielne wykonanie nadruku na koszulkę dostarczy nam wiele przyjemności i frajdy. Możemy na koszulce umieścić na przykład nasze ulubione życiowe motto, albo ukochaną postać z kreskówki. Pomysłów na własny nadruk jest naprawdę bardzo wiele, ale jeżeli aktualnie nic ciekawego nie przychodzi nam do głowy, to zawsze możemy poszukać ciekawych inspiracji w Internecie.

  Aby wykonać samodzielny nadruk na koszulkę potrzebny nam będzie wyłącznie specjalny papier transferowy, drukarka, żelazko oraz nożyczki. Papier transferowy bez żadnego większego problemu kupimy w zwykłym sklepie papierniczym. Jeżeli wydrukujemy już nasz nadruk na koszulkę, to będziemy mogli go wyciąć i przy pomocy żelazka błyskawicznie wprasować w koszulkę. Pamiętać musimy również i o tym, że po praniu naszej koszulki z nadrukiem, jeżeli będziemy chcieli ją wyprasować, to nie można najeżdżać na nadruk gorącym żelazkiem, ponieważ nasz nadruk może ulec roztopieniu. Wykonanie własnego nadruku jest dziecinnie proste i co najważniejsze zajmuje naprawdę niewiele czasu.

  Posted by admin @ 4:27 pm

Comments are closed.