• Jakie są najlepsze drukarki atramentowe w 2021 roku?

  Możliwość komentowania Jakie są najlepsze drukarki atramentowe w 2021 roku? została wyłączona
  28 kwietnia, 2021 /  Drukarki

  Aby wybrać odpowiednią do naszych wymagań drukarkę musimy wziąć pod uwagę takie parametry jak: wielkość wydruku, wielofunkcyjność, oraz zakładane obciążenie wydruku. Wielkość wydruku jak się możesz domyślić polega na tym w jakim formacie będzie drukować nasza drukarka, na przykład w takim standardowym formacie A4.

  Wielofunkcyjność określa czy twojej drukarki będziesz wykorzystywać tylko do druku czy chcesz aby posiadała ona dodatkowe funkcje takie jak na przykład skaner. Zakładane obciążenie wydruku to rzecz teorytycznie trudniejsza do określenia, gdyż w dużym uproszczeniu mówi ona ile kartek A4 zapełnionych tuszem w 5% możemy wydrukować przy użyciu jednego tonera. Wiedząc to wszystko zapytasz pewnie jaka jest najlepsza drukarka atramentowa w 2021 roku, prawda?

  Już mówię, najlepszą drukarką atramentową na obecnym rynku jest drukarka Brother DCP-J140W, która to nie tylko posiada elegancki design, ale także jest kolorową drukarką atramentową z funkcją skanera, oraz ksero. Drukuje ona z prędkością 33 stron na minutę w druku czarno-białym, oraz 27 stron na minutę w druku kolorowym. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość do aż 6000 x 600 dpi.

  Urządzenie to posiada także podajnik papieru na sto arkuszy. Pośród najlepszych drukarek na drugim miejscu można wyróżnić drukarkę Canon Pixma iP7250, która to jest drukarką fotograficzną z pięcioma oddzielnymi atramentami. Posiada ona także możliwość druku bezprzewodowego za pomocą łączności Wi-Fi, oraz przy pomocy telefonu. Bardzo przydatną opcją w tej drukarce jest fakt, że posiada opcje automatycznego druku dwustronnego.

  Trzecią w kolejności jest drukarka HP OfficeJet Pro 6230, która idealnie posłuży osobą, które od czasu do czasu potrzebują coś wydrukować, bądź prowadzą małą firmę dzięki temu, iż oferuje ona  szczegółowy druk, oraz oszczędza dużo tuszu przy każdej z wydrukowanych stron.

  Najlepsze drukarki atramentowe 2021 – sprawdź więcej propozycji na https://blog.doktortusz.pl/najlepsze-drukarki-atramentowe/

  Posted by admin @ 9:49 am

Comments are closed.