• Aromaty do tytoniu – nowy wymiar palenia

  Możliwość komentowania Aromaty do tytoniu – nowy wymiar palenia została wyłączona
  18 kwietnia, 2021 /  Hobby

  Aromaty do tytoniu to zyskujące popularność w Polsce olejki, które zapewniają niezwykłe doznania podczas palenia tytoniu. Wybór wariantów smakowych jest tak szeroki, że każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.

  Jeśli jeszcze nie spróbowałeś jak dobry może stać się tytoń, to nie czekaj ani chwili dłużej, znajdź swój ulubiony smak i ciesz się całkiem nową jakością palenia!

  Jak używać aromatów do tytoniu?

  Jest to jedno z najczęściej zadawanych pytań, a odpowiedź na nie, nie jest tak oczywista jak mogło by się wydawać. Aby uzyskać najlepszy efekt używamy olejku rozcieńczonego z wodą w stosunku 1:1, rozłożony równomiernie tytoń zwilżamy, a następnie wkładamy do pojemnika i odkładamy aby „przeparował”. Żeby dodatkowo zwiększyć efekt i polepszyć smak poleca się używanie na początek bazy bezsmakowej, a następnie dodawać aromaty do tytoniu. Bardzo ważne jest aby odczekać do czasu wyparowania olejku, aby tytoń nie był zbyt wilgotny, ponieważ wilgoć powoduje, że papieros ma gorzki posmak i może mieć tendencję do kopcenia.

  Dlaczego warto kupić aromaty do tytoniu?

  Na pewno zdarzyło ci się kupić nowy tytoń, który nie przypadł ci do gustu. Co z nim zrobić? Wyrzucić? Oddać znajomym? Niekoniecznie, wystarczy dodać do niego odrobinę aromatu do tytoniu, który pachnie jak mieszanki owocowe i słodkości.

  Posted by admin @ 1:16 pm

Comments are closed.