• Dodatkowe cechy smartfonów

  Możliwość komentowania Dodatkowe cechy smartfonów została wyłączona
  2 stycznia, 2019 /  Telefony
  smartfony dla każdego

  Każdy chętny na zakup smartfona doskonale wie, ze należy sprawdzać takie jego parametry jak moc obliczeniowa, wielkość i rodzaj wyświetlacza, a nawet możliwości zawartego w urządzeniu apartu fotograficznego. Innymi słowy, kontrolować wszystko to, co bezpośrednio przekładać się będzie na codzienne użytkowanie tego urządzenia. A co jednak z dodatkowymi jego możliwościami? Przecież producenci nie poprzestają tylko na tak małej liczbie cech charakterystycznych swoich urządzeń i starają się je dodatkowo doposażyć w wiele innych mniej lub bardziej potrzebnych gadżetów.

  Więcej niż jedna karta SIM?

  Choć przeważająca większość użytkowników korzysta z tylko jednej karty SIM, to równie dużo osób posiada w swojej kieszenie dwa, a nawet trzy telefony. Jeden prywatny i np. jeden służbowy. A co jeśli jeden smartfon miałby możliwość wykonywania połączeń z dwóch kart SIM?
  Obecnie takie technologie są już jak najbardziej dostępne i szeroko stosowane. Dla kogoś kto faktycznie potrzebuje takiego udogodnienia, może okazać się ono niezwykle wygodne i wskazane.

  smartfony dla każdegoWodoodporny telefon

  Zapewne każdy zna historie upuszczonego telefonu do basenu, jeziora lub chociażby do wanny. Jeszcze do niedawana smartfony nie posiadały żadnej ochrony przed tego typu sytuacjami i kończyły się one w najlepszym wypadku na dwóch tygodniach w serwisie, a w najgorszym na konieczności kupna nowego telefonu.
  Dziś dzięki specjalnym uszczelką smartfony mogą być całkowicie wodoszczelne i to nawet na głębokość kilkunastu metrów, sprawdź takie w ofercie https://www.sferis.pl/smartfony-2103.

  Dodatkowa ochrona telefonu

  O ile wcześniejsze cechy to w większości gadżety, które przeciętnemu użytkownikowi mogą się nigdy nie przydać, to już wzmocniona ochrona ekranu jak najbardziej tak.
  Uszkodzony i pęknięty ekran jest jedną z najpowszechniej występujących usterek smartfonów, wynikająca z upadków i uderzeń.
  W celu dodatkowej ochrony stosuje się zabezpieczenie w postaci dodatkowego hartowanego szkła, które ma za zadanie jeszcze bardziej wzmocnić całą konstrukcje telefonu, a w szczególności jego ekran.

  Posted by admin @ 11:14 am

Comments are closed.