• Etui Iphone 5 – najpopularniejsze motywy

  Możliwość komentowania Etui Iphone 5 – najpopularniejsze motywy została wyłączona
  20 września, 2016 /  Telefony

  Prezent dla posiadacza Iphone 5, który najszybciej przychodzi do głowy to eleganckie, porządne etui – i tu zaczynają się schody, ponieważ oferta w tym zakresie jest po prostu ogromna! W jaki sposób wybrać dla kogoś etui Iphone 5 tak, by był zadowolony z otrzymanego prezentu i używał go? Oto kilka podstawowych, nietrudnych wskazówek.

  Coś dla fana bajek i kreskówek

  Dzieci, nawet te nieco już dorosłe, uwielbiają sentymentalne, bajkowe motywy. Nie brakuje etui nawiązujących do bajek, od popularnych herosów i superbohaterów aż po Kubusia Puchatka. Oczywiście warto upewnić się, że obdarowany rzeczywiście będzie chciał obnosić się z takim motywem i nie będzie go on wpędzał w zakłopotanie.

  Klasyczna elegancja

  Można oczywiście postawić na coś z całkiem drugiego bieguna i kupić klasyczne, ładne etui w kolorze czarnym, białym lub beżowym. Pastelowe barwy też nieźle się sprawdzają.

  Nowoczesność i styl vintage

  A może idealne okażą się florystyczne motywy w stylu vintage? Jeśli obdarowywana osoba lubi romantyczne klimaty, na pewno się ucieszy. Z drugiej strony istnieje dużo nowoczesnych etui dla Iphone 5, które posiadają wiele dodatkowych zalet, jak choćby dodatkowa ochrona przed różnego rodzaju wstrząsami, zabrudzeniami, itp. Warto więc dobrze zastanowić się nad wyborem, przed podjęciem ostatecznej decyzji!

  Posted by admin @ 11:11 am

Comments are closed.