• Spodnie na stok – jaki model wybrać?

  Możliwość komentowania Spodnie na stok – jaki model wybrać? została wyłączona
  21 lutego, 2019 /  Odzież
  Spodnie na stok - jaki model wybrać

  Z każdym sezonem zimowym, wielu narciarzy staje przed dylematem jaki strój na stok wybrać. Czy komplet w postaci kurtki lub spodni? Czy może jednoczęściowy kombinezon? Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem. Oto kilka sprawdzonych zestawów.

  Kurtka i spodnie oddzielnie

  Taki zestaw jest wygodny, lekki, praktyczny i sprawdza się zarówno podczas uprawiania sportów, jak i podczas zwiedzania zimowego miasteczka. Można spokojnie go modyfikować oraz zmieniać. Idealnym rozwiązaniem jest np. postawienie na jednolite spodnie narciarskie i bardzo kolorową kurtkę. To nas wyróżni na stoku, dzięki czemu będziemy widzialni dla innych.

  Kombinezon

  Najgorętszy trend nadchodzącego sezonu. Bardzo przydatny i praktyczny jeśli chodzi o tych najmłodszych narciarzy. Kombinezony występują najczęściej w bardzo stonowanych kolorach jak np. czerń, brązy, granaty, wszystkie odcienie szarości, biele i kolory piaskowe. Czy są jednak wygodne? To zdecydowanie kwestia gustu.

  Komplety

  Komplet składający się z kurtki i spodni narciarskich np. na szelkach w tym samym kolorze to dobry i wygodny wybór. Nie ogranicza on ruchów, jest stylowy i świetnie wygląda zarówno u pań, jak i panów. Poza tym komplet można zawsze połączyć z innymi spodniami lub kurtką.

  Zakup odzieży na narty to dość poważna sprawa. Warto postawić na dobre materiały i sprawdzone wykończenie. Dobrze jest, gdy taki zestaw jest solidny, dzięki czemu posłuży nam przez niejeden sezon. Spodnie narciarskie, które spełniają powyższe cechy, można kupić tutaj: https://www.polarsport.pl/odzie/spodnie/spodnie-narciarskie.html.

   

  Posted by admin @ 9:43 am

Comments are closed.